– Ти спокійно розмовляєш українською чи перейдемо на суржик?

– Я буду говорити, як зможу… Сподіваюсь, що це інтерв’ю не закидають коментами – «фу бидло!» за державну українську і мої помилки та «кацапізми»?

– Так, Едгард Нуйкін це справді ти чи це псевдонім?

– Ось техпаспорт на моє перше авто, де є прізвище та ім’я власника – Едгард Нуйкін! Хоча багато хто досі вважає, що я «Вова»… Бо колись по приколу «В контакті» я підписався як «Вова» і воно пішло гуляти в народ. Але я Едгард, а не Едік… Як скорочено кажуть близькі друзі! Насправді в мене коріння із Прибалтики і батько хотів мене назвати саме Едгард! Була суперечка із мамою, в шапку кинули папірці і 3 рази поспіль випало саме моє ім’я!

– Ти закінчив школу із «золотою» медаллю?

– Ти мене тролиш? Я вчився і вивчав те, що мене знадобиться в житті… а не те, що пише шкільна програма! Тому я уже в 5 років після концерту Філіпа Кіркорова хотів бути саме Кіркоровим! Я був тоді малим, але досі пам’ятаю цю армію фанатів, як всі кричали і його любили! Я йому заздрив… Тому пішов у youtube та «відосіки» в стилі пранку… Але я не став, як Кіркоров, Слава Богу!

– Твої «відосіки» в youtube зробили тебе мільйонером хоч у гривнях?

– В мене було 3 канали і мої відео збирали по 500 тисяч переглядів! Нині я забив на youtube і повністю перейшов у Instagram.

Бо я для youtube знімав різний контент і перш за все останнім часом «Блогер проти поліції» чи «Блогер проти хокеїстів»… Але це було Вау, дуже дорого і його ніхто не дивився! Але коли я зняв бюджетне за 5 гривень на проїзд відео «К ноге собаки», то мені впало одразу 150 тисяч переглядів та дорога реклама від дорогих брендів! Знаєте, в Instagram при своїх 43 тисячах підписників я уже «витягнув» стільки, скільки в мне не було в youtube!

– Хіба ти розбагатів? Ти ж купив не БМВ, не Лексус і не Бентлі на гонорари, а скромний Шевроле Лачетті?

– Я її купив на свої гроші, які мені впали за рекламу за 2-3 тижні! Можна було взяти вбитий «Бумер», але хто буде його заправляти і ремонтувати? Тому на 7 штук баксів було саме воно! І вже після Нового року я думаю взяти щось крутіше за це прокачане і це Лачетті!

– З тачками розібрались! Дівки до тебе липнуть?

– Серйозних сосунків у мене немає… Хоча я спілкуюсь із кількома красунями! Але на «кохання» часу просто немає, бо в голові лише кар’єра, кар’єра і кар’єра! А коли є вільний час я хочу його витратити не на кохання і клуби, а просто – поспати!

Більше читайте в наступному номері газети “33-й канал”