ТОП-5 речей, які можна купити на різдвяному ярмарку : 22:12:2019

ТОП-5 речей, які можна купити на різдвяному ярмарку
  • З 14 грудня до 14 січня на Європейській площі працюватиме новорічно-різдвяний ярмарок. Там є чимало яток з їжею та різними поробками. А ще два атракціони, які з’явилися у Вінниці цього року вперше. Що цікавого можна купити на ярмарку?

Цей ТОП складений на суб’єктивну думку автора тексту. Ви можете додавати в коментарях свій перелік речей і скільки вони коштують на різдвяному ярмарку.

Льодяники на паличці

від 5 до 35 гривень

Продавець розповів, що вже восьмий рік приїжджає на ярмарок у Вінницю. Продає льодяники з карамелі, які виробляють з натуральної сировини.

Свічка ручної роботи

від 85 до 330 гривень

Продавець розповідає, що майстриня, яку звати Олена, усі свічки робить вручну і на цю роботу витрачає декілька місяців. Є чимало свічок з символом 2020 року — мишеням або щуром.

Іменна ложка

від 80 до 160 гривень

Продавець каже, що ложки виготовлені з нержавійки, а імена нанесені лазерним гравіюванням. Додала, що якщо немає ложки з необхідним ім’ям — її зроблять індивідуально за два-три дні. При тому, як казала жінка, індивідуальне замовлення не збільшує ціну ложки для покупця.

Шкарпетки

від 80 гривень

Підходили до кілька яток, де продавали вовняні та в’язані речі, втім — продавці не хотіли спілкуватися. Тому журналіст точно не дізнався, яка є максимальна ціна на теплі шкарпетки. Але мінімум, що було вказано на ціннику продукції кількох прилавків, — 80 гривень.

Атракціони

«Карусель з кониками»

«Вежа з кулями»

У касі, яка знаходиться біля каруселі, працівник атракції розповів, що квиток за 50 гривень можуть отримати пенсіонери та учасники АТО/ООС за наявності посвідчення.

Якщо дитині менше ніж 5 років, то отримає квиток безкоштовно. Але дитина може кататися тільки у супроводі дорослого, який сплачує за себе повну вартість — 100 гривень.
 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin