«Дивіться, нелюди, що ви наробили. Вас все одно знайдуть». В Іллінцях побили 17-річного юнака : 22:12:2019

«Дивіться, нелюди, що ви наробили. Вас все одно знайдуть». В Іллінцях побили 17-річного юнака
Богдан Мельник у надважкому стані, на вівторок, 24 грудня, запланована операція Потрібна допомога небайдужих
  • Богдана Мельника, 17-річного хлопця з Іллінців, знайшли працівники поліції охорони. Юнак лежав на землі без свідомості, стікав кров’ю.
  • У вівторок його оперуватимуть, у його сім’ї ще двоє хворих. Потрібна допомога небайдужих людей.

Пошкоджений череп і щелепа, вибиті зуби, зламаний ніс — і це ще не всі травми, що їх зафіксували лікарі у Богдана Мельника.

— Якщо керівництво Іллінецької ОТГ проігнорує і публічно не засудить цей злочин, ми прийдемо на сесію і нагадаємо депутатам, що безпека в громаді є важливішою, ніж прибирання сміття, — зазначив у розмові з журналістом 20minut.ua один з учасників АТО, якого зачепило за живе звіряче побиття юнака.

Два рази зупинялося серце

19 грудня Богдан повертався додому. По телефону сказав мамі, що хвилин через п’ять буде. Йти вже недалеко.

Мати хвилювалася, бо був пізній час. Через п’ять хвилин знову зателефонувала. Однак телефон сина уже не відповідав. Скільки не телефонувала — марно І тільки о третій ночі слухавку взяв незнайомий чоловік. Сказав, що він поліцейський. Що разом з коелгами знаходяться біля першої школи. Надають допомогу побитому хлопцю.

Юнаком, якого побачили поліцейські служби охорони, виявився той само Богдан, якого дома чекала мама.

Саме поліцейські надали першу допомогу і доправили хлопця до лікарні. За словами рідних Богдана, у хлопця два рази зупинялося серце. Перший раз його запустили поліцейські. Другий це зробили медики в реанімації районної лікарні в Іллінцях.

На вівторок запланована операція

Скаліченого хлопця доставили до дитячої обласної лікарні. Він у важкому стані.

На вівторок, 24 грудня, запланована операція. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці волонтер Юлія Дякун.

— Дитина у надважкому стані, — йдеться у повідомленні. — Лікарі борються за її життя. Потрібні ліки. У сім’ї дома ще двоє дуже хворих. До такої біди не були готові ні морально, ні матеріально.  

Волонтер повідомляє, що запланована операція з реконструкції обличчя.

— З такими ушкодженнями це буде справді ювелірна робота, — пише Юлія Дякун. — Вартість пластин і спеціальних матеріалів приблизно 50 тисяч гривень. Це надтерміновий збір. Давайте врятуємо хлопчину!

Збір коштів оголосили також рідні Богдана. За словами Юлії Дякун, вона домовилася з сестрою постраждалого хлопця, що всі кошти, які збирає волонтер, витратять на операцію, а ті, що збирають рідні — використають на ліки і реанімацію.

Висновки лікарів – страшно читати. Рідні просять оприлюднити їх, аби не виникали підозри стосовно критичності ситуації.І не тільки для цього.

 

Надалі ці документи знадобляться для розгляду справи у суді. Що зафіксовано, як ккажуть, по гарячих слідах, неможливо буде переписати чи спростувати.

Номери рахунків для переказу коштів на лікування покадіченого юнака знайдете в кінці тексту.

Покарання має бути публічним

Дільничний інспектор поліції Іллінецької ОТГ Олександр Недошовенко у розмові з журналістом 20minut.ua повідомив, що йому відомо про цей страшний випадок. На жаль, подробиць поліцейський не знає, бо в цей час перебував на навчанні у Львові. Щойно повернувся додому. Іллінці місто невелике і тих, хто вчинив побиття з такою жорстокістю, все  одно знайдуть.

—Знаю від колег, що за цим фактом уже порушено кримінальне провадження, — говорить дільничний. — Будемо працювати над встановленням підозрюваних.

Випадок жорстокості обурив багатьох в Іллінцях.

— Я б радив тим нелюдам спершу подивитися на фотографії, щоб побачили, що вони наробили, а потім добровільно прийти в поліцію, — каже один з мешканців Іллінців, колишній учасник АТО. — Запам’ятайте, покидьки, вас все одно знайдуть. Тільки за добровільне каяття, можливо, суд дасть м’якше  покарання.

Ще один атовець розповів про те, що вимагатимуть публічного покарання бандитів. За його словами, у громаді не повинно бути такого, щоб люди боялися вийти на вулицю.  

— На Донбасі хлопці йдуть під кулі, а тут сволота розпускає руки, — не стримує обурення чоловік. — Якщо керівництво громади залишиться байдужим до цього злочину, ми прийдемо на сесію і нагадаємо депутатам, що безпека в громаді є важливішою, ніж прибирання сміття.

Для тих, хто має можливість підтримати фінансово лікування 17-річного Богдана Мельника, називаємо номери рахунку — його сестри і волонтера:

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin