Суд відмовив Пивовару. Як розглядали позов про повернення в поліцію з виплатою компенсацій : 20:12:2019

Суд відмовив Пивовару. Як розглядали позов про повернення в поліцію з виплатою компенсацій
  • Вінницький адмінсуд відмовив підозрюваному в убивстві Сергія Комарніцького екс-поліцейському, який хотів поновитися на службі з виплатою грошової компенсації.
  • Сьогодні, 20 грудня, слухали позов Сергія Пивовара до поліцейського управління. 
  • Як і попереднього разу, коли засідання перенесли, під стінами суду родичі та друзі покійного підприємця організувалися в мітинг.
  • А колишній поліцейський, як стало відомо після рішення не на його користь, подаватиме апеляцію.

У Вінницькому  Адміністративному суді сьогодні було спекотно. Чотири години йшло слухання справи про поновлення на посаді та виплату грошової компенсації колишньому поліцейському Сергію Пивовару, якого обвинувачують в смерті вінницького підприємця і громадського активіста Олександра Комарніцького.

Мати покійного Марія час від часу витирала сльози, вдова Леся зітхала, близькі тримали в руках фото покійного, плакат «Вимагаємо справедливого суду».

Резонансна подія трапилася вночі 11 червня 2019 року: тоді на зупинці громадського транспорту у Вінниці старший лейтенант Київського відділення поліції Сергій Пивовар у цивільному одязі, пред’явивши посвідчення, звернувся до Олександра Комарніцького, з проханням бути у якості понятого під час проведення слідчих дій. Перехожий відмовив поліцейському, на що мав повне право. Далі у Олександра та поліцейського, який був неодноразовим учасником і переможцем чемпіонатів з боротьби «Самбо», зав’язався конфлікт. Внаслідок сутички Олександр Комарніцький отримав травми голови та впав у кому. Не приходячи до тями, 23 червня він помер у лікарні.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin